DINGUSI SESUO — Dinah Jefferies

Šios autorės knygos yra skirtos atsipalaidavimui. Siužetas visuomet panašus: dažniausiai jauna mergina atsiduria kur nors ne laiku ir ne vietoje, ką nors įsimyli, vėliau supranta, kad ten visokių paslapčių daug, atsiduria pavojuje ir galiausiai viskas išsisprendžia ir visi gyvena ilgai ir laimingai. Nors va, šios autorės knyga „Prieš liūtis“ man patiko labai. Ten giliau buvo pakapstyta.
Šiuo atveju mergina yra Belė, kuri atvyksta į Birmą aiškintis apie savo dingusią seserį, apie kurią netyčia sužinojo netrukus po tėvo mirties. Pradėjus paieškas kažkas jai pradeda kaišioti pagalius į ratus, o kur dar visi morčiaujantys vyrai aplink. Tik blaško dėmesį.
Būtent tokioje egzotiškoje šalyje ko gero ir man būtų sunku susikaupti ir aš norėčiau eiti laukais... Autorė tikrai sužadina norą ten apsilankyti, paragauti, pasivaikščioti. Skaičiau ir svajojau...
Išties, kai esi pavargęs ir nesinori sukti galvos, tokios knygos yra kaip balzamas. Pasiimi, ir... dingsti Birmos šventyklų fone. Ir tos paslaptys visai veža, nes nori kuo greičiau išsiaiškinti kas ten grasina, kodėl grasina. Giliai širdyje net jaudiniesi dėl veikėjos, nors sveikas protas ir sako, garantuoja, kad viskas kai bus gerai!
Smagi knygutė smegenims pravėdinti. Gal buvo kiek per daug aprašymų ir detalių, kurios pasirodė nereikalingos ir vietomis jau erzino, bet Jefferies savo darbą atliko ir aš pailsėjau nuo pasaulio, darbo, minčių.

Leidyklos dovana.