SVETIMI NAMAI - Rebecca Fleet

Karolina atranda smagų namų mainų projektą internete ir netrukus gauna pasiūlymą keistis namais. Jos santuoka byra, arba tiksliau tariant, ji bando ją gelbėti, bet sekasi nekaip. Jos vyras, pats būdamas psichologas, paniręs į priklausomybes, o ji kovoja su praeities šmėklomis. Savaitei atsikrausčius į naujus namus viskas pasirodo keista: mažos detales Karoliną varo iš proto ir ji pradeda panikuoti - ar tikrai pavyks pabėgti nuo praeities bėdų ir nelaimių?
Antroje knygos eilutėje atradau beveik pagrindinį atsakymą, kurio vėliau Karolina ieškojo viso trilerio metu. Ar tai trukdė? Nelabai, nes romane tiek visko buvo, tiek daug sluoksnių, tiek daug problemų, kad nė nebuvo laiko kažkuo neabejoti. Abejojau kartu su ja nuo pradžios iki pat pabaigos. Tik žinojau kiek daugiau, nei ji.
Ir čia daug temų... Meilė vaikams, meilė vyrui, priklausomybės, santykių problemos, manipuliacija, įtampa, neištikimybė... Atrodytų, kiek visko daug, tik autorė taip įtaigiai viską susuka, kad suklaidina visus. Na, ne visai, kažkiek ir aš buvau nežinioje, jaučiau, kad viskas čia nebus taip paprastai.
Tikėjausi mažiau, blogiau, o pabaigoje likau suglumusi ir nuliūdusi dėl siužeto vingių tiesiog iš tos žmogiškos pusės. Kaip vienas kvailas sprendimas gali sugriauti tiek žmonių likimų? Kažkas jau minėjo, kad skaitant daug trilerių šis pasirodys vidutiniškas, o man kažkodėl nesinori tam pritarti, nes esu skaičiusi gerokai prastesnių.