MANO BRANGIOJI ŽMONA - Kimberly Belle

Su Kimberly Belle susipažinau pernai, perskaičiusi jos knygą „Sumeluotas gyvenimas“. Ana tikrai labai patiko, puslapiai vertėsi greitai, tik kad nuspėjau esmę, o tai man dažniausiai pagadina reikalus. O jau šioje viskas buvo kiek kitaip – čia iki pat romano pabaigos nenutuokiau, kol vieną sekundę staiga dzingt, ir viskas paaiškėjo. Beje, tokiose situacijose manau, kad turi būti gerai įvaldęs rašymą – vienas netinkamai parinktas linksnis ar įvardis – visas kortų namelis gali sugriūti per sekundę.
Trileryje pasakojama apie Betę, kuri slapstosi. Moteris beveik metus planavo, kaip paliks prieš ją smurtaujantį vyrą ir pasikeitusi tapatybę susikurs naują gyvenimą. Kita linija – dingsta Sabina, o jos vyras įtariamas prie to prisidėjęs. Bylą tiriantis detektyvas aiškinasi, kur čia šuo pakastas, o patikėkite manimi, viskas čia yra visai kitaip, nei atrodo.
Ar žinote tą jausmą, ka skaitote, viskas atrodo aišku, suprantama, logiška, o paskui paaiškėja, kad jus mulkino visus tris ar keturis šimtus puslapių? Neįtikėtinai gerai susuko viską. Jei kas nors atspėsite skaitydami anksčiau laiko, parašykit man, labai įdomu!
Visas romanas persunktas baime, nepasitikėjimu tiek kitais, tiek savimi. Juntamas toks tylus baimės klyksmas, kai skaitai, ir pasidaro taip gaila moters, kad susitapatini ir susinervini, ir jaudiniesi, kad tik viskas pavyktų, kad tik nerastų, kad pavyktų pasislėpti.
O dar labiau gąsdino ta dalis, kurioje pasakojama iš vyro perspektyvos, kai dar kartą įsitikini, kokių antžmogių vis tik galima sutikti ant mūsų apvalios žemelės.
Tikrai patiko, o tiems, kurie skaito gerokai mažiau trilerių nei aš, tikiu, kad patiks dar labiau. Buitinis smurtas, manipuliacijos, psichologinis spaudimas, bėgimas, santykių problemos ir jų sprendimas. Ir netikėta pabaiga. Visa tai rasite šiame romane.

Leidyklos dovana. 

Susitikime INSTAGRAM, ten dalinuosi daugiau ir dažniau, tad jei įdomūs knyginiai gyvenimai, kviečiu draugauti!