SEPTYNI EVELINOS HUGO VYRAI — Taylor Jenkins Reid

Romane pasakojama apie Holivudo žvaigždę Eveliną Hugo, kuri nuo jaunų dienų žinojo, ko nori, ir to siekė. Dabar Evelina jau sena, bet po daugelio metų kino industrijoje, 7 santuokų, šlovės ir ne tokių sėkmingų akimirkų, moteris yra nusiteikusi ir iš šio pasaulio išeiti su ne ką mažesniu trenksmu. Evelina pasikviečia jauną žurnalistę Moniką, kuri turi parašyti knygą apie jos gyvenimą, o išleisti tik po jos mirties. Jauna mergina sutrinka, tačiau smalsumas nugali, o ir dosnus atlygis vilioja...
Pastaruoju metu kuo toliau, tuo sudėtingiau darosi atrasti gerą, stipriai sukaltą pramoginį romaną. Labai nesinori pilstyti iš tuščio į kiaurą — šis tikrai patiko. Žavėjo veikėjų charizma, jų ambicingumas, tačiau dažnai erzino naivumas ir, atrodytų, po tiek išmoktų pamokų, vėl lipimas į tą patį vandenį.
Septynios santuokos, ar jūs įsivaizduojate? Vienos jų iš meilės, kitos iš išskaičiavimo... dėl pinigų, dėl dar kitokių priežasčių, kurių nenoriu atskeisti, nes nemėgstu gadinti malonumo. Galėsite pasitikrinti savo tolerancijos lygį, pasakyčiau tik tiek. Bet kaip buvo įdomu apie kiekvieną santuoką skaityti! Kiekvienas su Evelina susituokęs vyras buvo apibūdintas vis kitu epitetu – ir kokie jie buvo taiklūs! Stebino autorės išmonė gana paprastą siužetą pateikti taip patraukliai.
Apie svarbiausią ir esminę romano temą ir problemą aš norėčiau kalbėti, plėstis, kunkuliuoti, bet to nedarysiu, tik pasakysiu: jei jau mylit, norit, be žmogaus negalit, o jis be jūsų, tai po velnių, nepaleiskit vienas kito. Ypač jei tai tik dėl to, kad bijot ką žmonės pasakys. Gyvenimas tik vienas, nugyventi jį reikėtų būnant laimingu.
Čia visko daug: meilės, Holivudo spindesio ir šešėlių, skaudžių patirčių, nesąžiningų ar tiesiog negerų veikėjų. Nemažai ir naivumo, bet kaip sakė pati Evelina Hugo, kad nesigaili nė akimirkos, tad ir aš nekritikuosiu. Tikrai patiko visa istorija, atomazga buvo viena iš tų kur: ką? Negali būti! Ir kaip aš apie tai nepagalvojau? Vien dėl jos verta perskaityti visą istoriją, nes atsakymai į romano eigoje kilusius klausimus bus pateikti. Kaip desertas.
Knyga patiko labai. Tiesiog labai.

Leidyklos dovana.

Susitikime INSTAGRAM, ten dalinuosi daugiau ir dažniau, tad jei įdomūs knyginiai gyvenimai, kviečiu draugauti!
https://www.instagram.com/gretabrigita.lt

https://www.svajoniuknygos.lt/taylor-jenkins-reid-septyni-evelinos-hugo-vyrai