KLAIDINGAS ŽINGSNIS - Victoria Helen Stone

Tai pirmoji pažintis su šia rašytoja, ir tiesą pasakius, nebuvau niekaip nusiteikusi, tikėjausi greito desertinio trilerio, kurį „sulapnosiu“ per vakarą, tad taip ir padariau. Tik esmė dar ir tokia, kad man trileris tampa kelissyk geresnis, kai nenuspėju visos didžiosios paslapties ar bent jau pagrindinių akcentų pirmoje pusėje. Spėkit, kaip nutiko šįsyk?

Romano ašis – vaiko pagrobimas. Herojus – Veronikos vyras Džonis, nes būtent jis kalnuose aptinka nualintą vaikutį ir jį didvyriškai išgelbėja nuo skaudesnių pasekmių. Kuomet Veronikos vyras mėgaujasi rampų šviesa ir žiniasklaidos dėmesiu, moteris gūžiasi savo kiaute ir bijo, jog bus atskleistos jos paslaptys, be to, ima įtarti, jog nesusiriša visi galai, o vyras ima atrodyti vis įtartiniau...

Skaitydama šį trilerį išmokau daug ir įvairių dalykų. Mėgstu, kai gaunu galimybę ne tik ką nors naujo sužinoti, bet ir pasikartoti kai kuriuos dalykus: nebūti kilimėliu vyrui, neteisinti savo blogų veiksmų nes „juk ir jis taip daro“, neplakti savęs dėl kiekvieno menkniekio, nes kiti tų dalykų gal nė nepastebi, nepasiduoti kitų manipuliacijoms... galėčiau dar kelis dalykus išvardyti, bet su įtempto siužeto knygomis reikia šiek tiek atsargiau, nes va slystels pirštas klaviatūra, o kažkas susigadins skaitymo malonumą ir netikėtumo faktorius dings. Smagiau viską atrasti pačiam, ar ne?

Tačiau bet kuriuo atveju manau, jog tai yra puikus trileris pramogai, vienam ar dviem vakarams vietoje penktadienio filmo per tėvė-tris, kurį jau esate matę penkiolika kartų.

Pažadu, čia netgi bus truputis veiksmo pabaigoje, kai galvosite: oho, bet aaaaa, ne, bėk, palauk, nemesk! Autorė spėjo sutalpinti nemažai, ir veiksmo, ir melo, ir smagi pati atomazga, ir seksi-šmeksi net bus! Na, matysite patys. Jei ne tas nuspėjamumas, vertinčiau daug geriau, bet jei trilerių tiek kiek aš neskaitote, jums tiks ir patiks.

Leidyklos dovana.

Susitikime INSTAGRAM!