2021 METAI KNYGOSE

Praeitais metais pagaliau galėjau pakeliauti, tad ir knygų perskaičiau šiek tiek mažiau. Kelionių planavimas ir pats buvimas kelyje yra tas metas, kai knygos lieka kažkur šone. Mieliau stebiu žmones, svajoju, dairausi. Tačiau nepaisant trijų išvykimų, perskaičiau 94 knygas. Pačios pačios geriausios pasirodė šios, nes arba labai palietė, arba pasirodė labai gražios:

„Hamnetas“
„Iš dangaus nukrito trys obuoliai“
„Migracijos“
„Bendravardis“
„Mūsų smagiausios dienos“
„Oderis“
„Merginų miestas“
„Kava su apelsinais“
„Tikrosios spalvos“
„Visiškai eilinė šeima“

Ir dar kelios knygos, kurių negaliu nepaminėti. Bent trys jų labai aršiai kovojo su keliomis dešimtuke esančiomis, kitos pasirodė tiesiog labai geros ir įsimintinos:

„Paviršius“, „Knyga laiko būčiai“, „Keliaujančio katino kronikos“, „Pranykstanti žemė“, „Achilo giesmė“, „Atminties policija“, „Malonės sniegas“, „Eimė Snou“, „Surask mane“, „Vilniaus atminties punktyrai“.

Kartais pati įlendu į senus tinklaraščio įrašus ir sunkiai galiu patikėti, kad tiek metų, tiek apžvalgų. Tiek daug apžvalgų. Vien per pastaruosius 3 metus perskaičiau apie 300 knygų, o apžvalgos neparašiau vos vienai… nes neturėjau ką apie ją pasakyti. Iki šiol pamenu, kokia tai knyga. Na ir kelioms paskutinėms skaitytoms, bet jos išvys dienos šviesą jau netrukus.

Esu dėkinga visiems šiandien, kurie nepagaili laiko parašyti žinutę ar komentarą. Esu dėkinga tiems, kuriuos galiu vadinti draugais – nemaniau, kad tokių žmonių instagrame atsiras tiek, kiek atsirado. Esu dėkinga savo draugams ir iš „realaus“ pasaulio, o ypač didelė padėka skrieja mano šeimai. Mano nuostabiai Adamsų šeimynėlei. Ir žinoma, visoms leidykloms ir knygynams, su kuriais draugaujame. Ačiū, kad dalinatės, esate kartu, tikite ir pasitikite.

Susitikime instagrame!
www.instagram.com/gretabrigita.lt