Nauji metai - viskas tęsiasi....

Kažkaip atsibodo. Nuoširdžiai - užkniso visos šventės. Kalėdos jau baigės, o per TV, (kurį vakar atsitiktinai pažiūrėt teko) dar vis rodo visokias eglutes. Kas per daug, tas nesveika.
Nors reiktų laukti 3 Karalių, bet vėlgi, dėl tos pačios priežasties vakar bandžiau sušluoti paskutinius eglių spyglius nuo grindų. Bet garantuoju, kad dar gal pusmetį vienas kitas į kojas durs. Užknisa.
Pačiai keista, nes švenčių taip laukiau. Kūčios buvo labai smagios, Kalėdos nebuvo niekuo ypatingos, o Naujuosius sutikome labai puikai! Kol kas geriausiai per mano gyvenimą. Per jas ir tarp jų įvyko tiek daug gerų dalykų (jų užuomazgų!), apie kuriuos papasakosiu, kai įsivažiuos. :) Ir kai jau bus pasėkmės. O kol kas dėl to esu LABAI laiminga ir tiek.
Galiu pasakyti tik tiek, kad jei vienas dalykas pavyks, tai bus labai gražių nuotraukų kitą mėnesį :)
Šiaip sako, nauji metai - nauja pradžia. O man ne. Man tiesiog viskas tęsiasi. Dabar dienų dienas tiesiog klausausi muzikos ir žiūriu filmus, kol vėl reiks pradėt kankintis su chemija...
Norisi kažko naujo. Ir žinau ko. Tik ne nuo manęs vienos tai priklauso. Ir vėlgi, tai yra vienas iš tų gerų dalykų, kurie įvyko tarp švenčių, taigi pasakoti negaliu :) Gal reikia pradėt paslaptis laikytis sau? :) Planus taip pat.

Atradau gerą dainą:

Gary Jules - Falling Awake
Kažkuo man ji patinka. Žodžiai mieli širdžiai.Taigi, būkim laimingi šiemet, pakantesni kitiems ir labiau pamylėkim save :) ♥