NAUJAS PUSLAPIS IR GERIAUSIOS 2020 KNYGOS

Visų pirma, 2021 metų anotacijos prieš į juos įžengiant neskaičiau, kaip ir kiekvienais metais - niekas nedavė. Tad bus kaip bus. Tikiuosi - geriau.

Visada gana drąsiai rašau knygų apžvalgas, tačiau parašyti tokią apie anuos metus… nedrįsiu, o ir nenoriu. Į naujus metus noriu įžengti su mažiau nusivylimų, su daugiau tikrumo, sąžiningumo, ir su gerokai mažiau pykčio. Anie metai buvo skaudūs, su labai daug neteisybės, nusivyliau kai kuriais žmonėmis, o tai buvo baisiausia. Vis tik patys artimiausi ir tikriausi žmonės liko šalia - net nenustebau, nes laikas juos patikrinęs buvo jau ne kartą ir ne du. Ačiū jiems už tai, kad drįso parodyti man kai buvau teisi ir drąsiai pasakė apie tai, kada ir klydau, nors gal pati to nemačiau. Tokius žmones linkiu pašonėje turėti visiems.

Apie knygas!

2020 metais perskaičiau 114 knygų. Tiek jų pabaigiau. Didžioji dalis buvo geros, kažkuri dalis - puikios. Būtent apie jas ir noriu papasakoti. Taigi, dalinuosi pačių geriausių sąrašu. Knygų niekaip nereitinguoju ir dešimtuko nedėlioju, tiesiog skaitymo tvarka išvardinsiu tas, kurios paliko patį didžiausią įspūdį. Be to, jos visos per daug skirtingos, jog būtų galima jas lyginti. Visos savaip patiko.

ŠUNS ARCHIPELAGAS - Philippe Claudel 
SEPTYNI EVELINOS HUGO VYRAI - Taylor Jenkins Reid
MIESTELIO ROMANSAS - Grigorijus Kanovičius
MANO GIMINAITĖ REIČELĖ - Daphne du Maurier
VADINK MANE SAVO VARDU - Andre Aciman
IŠDALINTOS ŽVAIGŽDĖS - Jojo Moyes
NUOJAUTOS - Tayari Jones
DAISY JONES & THE SIX - Taylor Jenkins Reid
VERNONAS SUBUTEXAS 1 - Virginie Despentes
PO PABAIGOS - Clare Mackintosh
VIENUOLĖS PASLAPTIS - Abraham Verghese
MIELASIS EDVARDAI - Ann Napolitano

Šie skaitymo metai bus visiškai kitokie. Esu tuo tikra.

Gražių metų, būkite sveiki, laimingi ir vertinkite vieni kitus.

Ačiū Jums, kad esate kartu.

Kai kurios knygos - leidyklų dovana.

Susitikime instagrame!